İnsanlığın hayallerinden birinin uçmak olduğunu bilmekteyiz ve bu sebeple artık bodyflight ile hayalinizi gerçekleştiriyoruz.

Bu tünellerin etrafını saran çeşitli güvenlik ağları ve hava yastıkları vardır ve diğerleri hava sütununu çevreleyen büyük bir hava yastığı veya yakalayıcı ağları ile açıktır. Bu tür tünel geleneksel olarak daha zordur ve sağlam uçuş becerileri gerektirir. Duvarsız bir ortamda öğrenen el ilanları yeteneklerini herhangi bir rüzgar tüneline sokabilir, ancak çoğu yapay olarak yanan bir “tüp” içinde uçmak yerine açık havada uçmayı tercih ediyor gibi görünmektedir.

Çocuklar ve yetişkinler genellikle uçmaktan zevk alır ve bu his ise gerçekten iyidir. Kim uçmak istemez

Normalde bu tesislerde dolgu veya yumuşak iniş yeri göremezsiniz. Bu tünel türü, geleneksel tünellerde görüldüğü gibi, hava sütunundan “düşme” sorununu çözmek için 1990’ların ortalarında yarattığı Bill Kitchen’ın popülerliği ile popüler hale geldi.

Bodyflight Yararları

Dikey Rüzgar Tüneli uçan veya vücut avcılığı, yalnızca dünyanın risk alan tarafları değil, herkese açık bir spordur. Çocuklar ve yetişkinler, sunduğu zorlukları ve uçması gereken fiziksel becerileri seviyorlar. Formda kalmak için harika bir yoldur ve ailenizle vakit geçirmek için eğlenceli bir yoldur. Nasıl olduğunu öğrendiğinde, ekmek kızartmak kadar kolay olur! Uçuştan elde edeceğiniz fiziksel faydalar sayısız, muhteşem bir kardiyo egzersiz programı ve kesinlikle aerobik olarak kabul ediliyor. Ancak, vücut uçmanın düşük etkili doğası nedeniyle, hemen hemen her yaşta herkes katılabiliyor Uçmanın gerçekten eğlenceli kısmı bitmeyen olasılıklar, garip bir şekilde hareket eden vücut uçucu hareket yoga gibi terapötik ve aydınlatıcı ve çoğu için de bir yaşam biçimi haline geliyor veya en azından hayat değiştiren bir deneyim. İstediğiniz kadar uç ve riskli olabileceğini, ya da güvenli ve parkın içinden geçen hızlı bir gezinti kadar düşük bir etki yaratacağını keşfedersiniz, tek fark hareket özgürlüğüdür.