BodyflyIng MobIle Systems,büyük kazanç potansiyeli, büyük seyirci ve kurumsal markalaşma ve pazarlama iMKANI ile olağanüstü bir iş FIRSATI sunuyor.

Bölgenizdeki portatif paraşütle atlama simülatörünü çalıştırmada başarılı olmanız için gerekli donanım, eğitim ve desteği size vereceğiz.

Mühendislerimizin yaklaşık 10 yıllık yurtdışı ve yurtiçi arge çalışmalarından sonra Body flight(dikey rüzgar tüneli) ‘ni yeni tasarım ve milli üretimle ülkemize kazandırma çabasındayız ve çalışmalar sonucunda da bodyflight (dikey rüzgar tüneli)’ni Üçel Bodyflight olarak üretmekteyiz.

Kalabalıkları heyecanlandırmaya hazır olun!

Bodyflight Sistemi faydalı modellerimizden bir tanesi olan yeni bir teknik pervane sistemi sayesinde yurtdışındaki rakiplerine nazaran % 48 daha az enerji ile aynı performansı sergiliyor.

ÜÇEL BODY FLIGHT

Sistemimiz hiçbir elektrik aksama ihtiyaç duymaz tamamen dizel motor gücü ile çalIşmaktadır.

Açık Hava tüneli, farklı hava akımı teknolojisi kullanır. Bu teknoloji, uçuş deneyimini önemli ölçüde geliştirir.

350

Litre Yakıt Tank Hacmi

900

Beygir Sistem Gücü

75

dB Ortalama Ses

6

M UÇUŞ YÜKSEKLİĞİ

EĞLENCE.

Body Flight ile sizlere asla unutamayacağınız eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz.

ETKİNLİK.

Mobil ünitelerimiz sayesinde yapacağınız etkinliklerde markanızın ve etkinliğinizin tanıtımını bir üst seviyeye çıkarın!

GÖSTERİ.

Özel çözümler kullanarak yaratıcı bir uçuş gösterisiyle izleyicileri şaşırtın. Limitiniz gökyüzü olsun!

PRODÜKSİYON.

Dikey bir rüzgar tüneli, gerçekçi uçuş sahnelerinin oluşturulması için güvenli bir ortam sağlar. İzleyiciler, filminizi veya reklamınızı izlerken bu özgünlüğü takdir edeceklerdir. Filmler ve TV reklamları için gerçekçi uçan sahneler oluşturun!

PROFESYONEL.

Birinci sınıf profesyonel rüzgar tünellerimizde uçma sanatında ustalaşın. Hem deneyimsiz insanlar için hem de profesyonel paraşütçüler olmak üzere her tür müşteriye uygundurlar.

ASKERİ.

Özel kuvvetler ve askeri spor takımı için verimli eğitim body flight ile mümkün! Üçel Body Flight, ordu için Türkiye’de tek dikey rüzgar tüneli üreticisidir. Farklı eğitim ve bütçe gereksinimlerinin karşılanmasına olanak tanıyan açık hava ve devridaim tünellerini içerir.